Párty v barvách


Blog

Dokonalá základna pro vaší party!

Každému večírku musí předcházet precizní příprava! Na seznamu povinností hostitele je nejen zajistit mimořádné chuťovky a výběr nápojů. Opomenout nesmí přípravu alespoň rámcového programu večera a samozřejmě upravit mí… (Celý text)

Loučení se svobodou

Loučení se svobodou, nebo taky rozlučka se svobodou, je tradiční oslavou na počest ženicha či nevěsty. Někdy jde pouze o jednodenní akci, ale velmi oblíbené jsou také víkendové či vícedenní akce, které většinou pořádají nejbliž… (Celý text)

Nafukovací balónek AirWalker

Pořádáte oslavu a chcete mít co nejoriginálnější výzdobu, ale klasické balónky Vám nestačí? Nebo jenom chcete udělat radost Vašim dětem a koupit jim nafukovacího kamaráda, kterého si můžou tahat všude s sebou a vy se o… (Celý text)

Párty v barvách

Chcete uspořádat párty, která bude vypadat stylově, ale nenapadá vás žádné téma? Nic se neděje! Zkuste si prostě vybrat jen jednu nebo více barev. Pokud vše sjednotíte a vyšperkujete ve vybraných barvách, zanecháte stejn&yacu… (Celý text)

Nafukování balónků héliem

Balónková výzdoba patří k nejvýraznější a nejpestřejší výzdobě vůbec. Stačit vám bude trochu tvořivosti a krásná a jedinečná výzdoba je na světě. Ale nejenom to, takovým pugétem nafouklých balónků … (Celý text)

Party obchod Praha

Narozeniny, rozlučka se svobodou, svatba, Halloween, Valentýn, Silvestr, Vánoce, narození dítěte nebo povýšení v práci, ať slavíte cokoliv, u nás najdete ty správné party doplňky, dekorace a kostýmy. Girlandy, balónky, lampiony, ko… (Celý text)

Nafukování balónků Brno

Chystáte party nebo chcete jen tak někomu udělat radost? U nás si vyberete z obrovského množství latexových a fóliových balónků, které vám nafoukneme přímo na prodejně heliem. Balónky nafukujeme na počkání, ušetříte si… (Celý text)

Silvestr a silvestrovské dekorace

Ano, už je to tu zase. V obchodech se objevila vánoční výzdoba a konec roku tady bude co nevidět. A s koncem roku přichází Silvestr, jeho každoroční oslavy, loučení se Starým rokem a vítání toho Nového. Jak ho budete letos tr&… (Celý text)

Párty výzdoba Brno

Rozlučka se svobodu, oslava narozenin, svatba, silvestr, Halloween, Vánoce, maturita, povýšení v práci, narození miminka… nějaký důvod pro pořádání party, večírku, nebo chcete-li, setkání s přáteli se… (Celý text)

Medvídek Pú

"Když se ráno probudíš, Pú," řeklo konečně Prasátko, "co je tvá první myšlenka?" "Co bude k snídani," řekl Pú. "A co tvoje, Prasátko?" "Co se dnes asi stane zajímavého," řeklo Prasátko. Pú zamyšleně přik&yacu… (Celý text)

Halloweenské kostýmy a masky

Halloween a s ním spojené párty jsou čím dál tím oblíbenější i mimo anglosaský svět. A protože je tento svátek tradičně spojen se světem mrtvých, čarodějnicemi, duchy, zombie a strašidly, hodí se na Halloween kostýmy a masky&… (Celý text)

Výzdoba a dekorace na Halloween

Jak se blíží konec října, dny se zkracují a tma přichází každý večer o něco dříve, začínají se před dveřmi domů, ale i před vstupy do restaurací, obchodů a kaváren objevovat vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř, nekl… (Celý text)

Je to kluk! Aneb párty dekorace v modré barvě

Má přijít na svět další roztomilý klouček a vy se chystáte tuto radostnou událost řádně oslavit? Pak by na takové oslavě měla být dominantou především modrá barva! Párty dekorace v modré barvě jsou vhodné jak… (Celý text)

5 tipů na výzdobu v mexickém stylu

Plánujete večírek ve stylu Mexiko, chcete zajistit vaší párty autenticitu a originalitu a nejste si jisti, jaká výzdoba by byla vhodná? Mexiko je země plná kontrastů a proto by hlavní dominantou na mexické párty měly být předevš&iac… (Celý text)

Balonky ve tvaru písmen jako hit Instagramu

Žádná rodinná oslava se neobejde bez výzdoby, a proč nezpestřit oslavu třeba nejnovějšími trendy? Nafukování balonků není nic nového, ale co takhle foliové balonky? A co rovnou balonky ve tvaru čísel či písmen jako dekorace pro origin&aacu… (Celý text)

PINK PÁRTY: Tipy na růžové dekorace a doplňky

Jen růžová to může být…..? Asi se budete divit, ale růžová je jedna z mých oblíbených barev. Chápu, že v určitém věku se asi budu cítit jako přestárlá panenka Barbie, ale působivost této barvy mě prostě přitahuje. Máte to … (Celý text)

Levandulová, aneb svatba ve style Provence

Nedokážete si představit svůj život bez vůně levandule? Jste milovníky skvostného francouzského vína? Pak jistě uvažujete o svatbě ve stylu Provence. Provence je známé pro své parfémy, levanduli, výborné růžové víno a hlavně celkovou pohod… (Celý text)

Čím vyzdobit svatební sweet bar?

Svatební hostina není pouze o hlavním jídle, ale také o sladkých dezertech. Jak ale můžeme sweet bar a candy bar naaranžovat tak, aby dezerty doslova lákaly k nakousnutí? Začněme u snack baru, ten by měl jistě nabídnout nějaké malé dobroty a jednohubky.… (Celý text)

Padesátka na krku a naše doplňky všude okolo

Není vám už osmnáct? A ani třicet? Tak nevěšte hlavu, kdo by to na vás poznal, že už oslavíte padesátku. S dobrou náladou a úsměvem na tváři, vám každý bude jistě hádat nejméně o dvacet let méně. Takov&aac… (Celý text)

Jak připravit narozeninovou oslavu bez stresu

Rok se s rokem sešel a my opět máme o nějaký ten rok navíc. I když máme z věku často depresi, tak ji na ten jeden náš slavný den zahoďme a užijme si den plný dobrého jídla, alkoholu a přátel. Teď už jen zbývá mal… (Celý text)

Rozlučka se svobodou? S námi vždy originálně!

Odzvonil vám sladký čas se statusem v občance svobodný? Poslední noc svobody je třeba si pořádně užít, ať máte na co vzpomínat. První svatbu máme přeci jen jednou, tak hurá na párty!Pro družičky nebo pro svědka se může zd&aacu… (Celý text)

5 rad, jak vytvořit dětskou oslavu

Každý rok si lámeme hlavu nad oslavou pro naše malé poklady. Chceme vždy originální oslavu, která rozzáří oči a zahřeje na duši. Jak tedy takovou dětskou oslavu vytvořit? V jakém stylu? Co použít?Děti mají vždy jasnou p… (Celý text)